0332 - 235 50 30
cemremekanik@gmail.com

Vitosol - F

Vitosol - F

VITOSOL-F

Gerek yakıt fiyatlarının artışı gerekse artn çevre bilinci nedeniyle sıcak su hazırlanması ve ısıtma desteği sağlamak amacıyla günümüzde güneş kolektörleri gittikçe yaygınlaşmaktadır. Güneş enerjisi yeryüzündeki en büyük enerji kaynağıdır. Türkiye’de bir yılda 1 m² alan üzerine ortalama 1311 kWh güneş enerjisi (bir başka deyişle 137 m³ doğalgazın üretebildiği kadar enerji) düşmektedir.
Artan talep karşısında Viessmann her türlü ihtiyaç ve kullanıma uygun çözüm sağlayan Vitosol güneş enerjisi sistemlerini sunmaktadır. Tüm Vitosol kolektörlerinin ortak özelliği yüksek verim, işletme emniyeti ve uzun ömürdür. Kolektörler paslanmaz çelik, alüminyum, bakır ve solar-cam gibi korozyona dayanıklı malzemelerden imal edilmişleridir. Viesmann fişli bağlantı sistemi sayesinde kolektörler kısa sürede monte edilebilmektedir.

Vitosol-F’nin üstünlükleri:

  • Yüksek verimli seçici kaplama absorber yüzeyli düzlemsel güneş kolektörü.
  • Kolektör yüzeyi: 2,3 m² (düşey veya yatay montaja uygun).
  • Yüzeysel seçici kaplama absorber yüzeyi, entegre edilmiş borulama ve etkili ısı izolasyonu sayesinde yüksek verim.
  • Esnek kolektör bağlantı boruları sayesinde kısa montaj süreleri. Fişli bağlantı sistemi ile 12 adete kadar kolektör birbirine seri olarak bağlanabilmektedir.
  • Vitosol-F üniversal olarak kullanılabilir: Düz ve eğimli çatılara montaj, bina cephelerine montaj veya araziye montaj.
  • Viessmann düzlemsel kolektörler sıcak su üretimi ve mahal ısıtması desteği için uygundur.
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin


YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER

ARA