0332 - 235 50 30
cemremekanik@gmail.com

Vitodens 222-F

Vitodens 222-F

Vitodens 222-F – yer tipi konforlu cihaz, besleme depolu

Bu avantajlardan yararlanın

Yer tipi gaz yakıtlı kompakt cihaz, mutfak ölçülerine uyar
Entegre besleme deposu sayesinde yüksek sıcak su konforu
Inox-Radial eşanjör sayesinde sürekli yüksek verim ve uzun ömür
Elektrik tasarruflu yüksek verimli pompa
Vitotronic kontrol paneli, açık metin ve grafik göstergeli, App üzerinden kullanılabilir (opsiyon)
Enerji verim sınıfı: A

Emayeli besleme depolu, yoğuşmalı kompakt cihaz

Yer tipi yoğuşmalı kazan Vitodens 222-F için ayrı bir oda gerekmez. Çok küçük ve sessiz olduğundan mutfakta dahi kullanılabilir.

Devir kontrollü yüksek verimli pompa çok tasarrufludur. Vitodens 222-F (35 kW’ye kadar) sahibince kullanılan daire veya tek ailelik müstakil ev için idealdir.

Yoğuşmalı kazanın yüksek sıcak su konforu özellikle vurgulanabilir. Emaye 100 veya 130 litrelik besleme deposu sayesinde banyo yaparken veya duş alırken en iyi sıcak su beslemesi sağlanır.

Gaz tüketimi sürekli düşüktür ve yanma kontrolü Lambda Pro Control sayesinde yüksek bir işletme emniyeti sağlar. Bu sayede baca kontrolleri sadece üç yılda bir yapıldığından baca temizleme ücretleri düşüktür.

Besleme deposunun çalışma prensibi

Klasik sıcak su depoları ile karşılaştırıldığında, bir besleme deposu aynı miktarda sıcak su sağlamak için çok daha az su kullanır.

Besleme deposunda, sürekli akış tipi ısıtıcıda ısıtılan su devamlı olarak akar ve anında sıcak su kullanılabilir. Sensörler dış hava sıcaklığının sabit kalmasını sağlarlar.

Gerektiğinde MatriX-silindirik brülör devreye girer ve istenen su sıcaklığını sağlar. Bu prensip özellikle banyo yaparken veya uzun duş alırken yararlıdır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin


YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER

ARA