0332 - 235 50 30
cemremekanik@gmail.com

Vitocell 100-W

Vitocell 100-W

Vitocell 100-W

Vitocell 100-W – Duvar tipi cihazlar için alta yerleştirilmiş boylerler


Bu avantajlardan yararlanın

  • Duvar tipi cihazlarla bağlantılı olarak kullanma suyu ısıtması için özel boyler.
  • Korozyona dayanıklı Ceraprotect emayeli çelik boyler.
  • Boyler tabanına kadar uzanan serpantin ile boyler suyunun tamamı ısıtılır.
  • Çepeçevre uygulanan yüksek etkili ısı yalıtımı sayesinde ısı kayıpları düşüktür

“TABLO YOK”

Vitoplex 100 Ürün özellikleri

Viessmann Vitoplex 100 serisi sıvı/gaz yakıtlı yüksek kullanma verimine sahip çelik kazanlardır. İşletmeye alınacağı yerdeki ihtiyaçlara optimum bir şekilde cevap verebilmesi için 150 kw ile 2000 kW (129 000 - 1 720 000 kcal/h) aralığında ısı gücü kapasitesine sahip 3 farklı tipte kullanıcılara sunulmuştur.

Viessmann Vitoplex 100 yüksek verimine karşın çok uygun fiyatıyla yüksek kazan suyu sıcaklığı elde etmenin en ekonomik yoludur.

Kategorisinde bütün Avrupa standartlarına sahip üstün Viessmann mühendislik ve teknolojisi ile sunulan Vitoplex 100 serisi yalıtım, sızdırmazlık ve güvenlik bakımından en doğru seçimdir.Büyük su hacmi, mükemmel su akış yolu tasarımı ve geniş su temas yüzeyi ile kazan suyuna yapılan ısı transferini tabii sirkülasyonla gerçekleştirir ve bu sayede kazan devresi pompasına gerek kalmaz.Ürünler kazan montajı yapan yetkili servis ve kullanıcı için en rahat ve sorunsuz kurulum, işletme ve bakıma imkan verecek şekilde tasarlanmıştır.

Dijital kontrol sistemi Vitronic sayesinde kolay, güvenli ve sorusuz bir şekilde kumanda edilebilen sistem, otomasyona sahip günümüz modern binalar için en uygun ve en sorunsuz sıvı/gaz yakıtlı çelik kazan çözümüdür. Sisteme entegre halde gelen LON-BUS ile Vitoplex 100 serisi  bina otomasyonuna tamamen uyumlu bir şekilde entegre edilebilir ve sistem bu sayede en son teknoloji ile konforlu bir şekilde kumanda edilebilir.

Vitronic kontrol sistemi sayesinde kazanın işletimine ve kazan suyu sıcaklık ayarına kolayca kumanda edilebilir.

Tek kazanlı sistemler için termostatik kontrol paneli Vitotronic 100 GC3 ya da dış hava kompanzasyonlu Vitotronic 300 GW2 dijital kontrol paneli alternatifleri mevcuttur.Kaskad sisteminin tercih edilmesi durumunda ise Vitotronic kontrol paneli serisinden kontrol panelleri ilave edilebilir.

Vitoplex 100 serisi çelik kazan serisi sahip olduğu üstün teknik özelliklerinin yanı sıra yüksek  kaliteli parça ve malzemeler ile imal edilmektedir. İşletme emniyeti ürünün imal edildiği parça ve malzemelerin güvenirliği ve modern kaynak yöntemleri sayesinde Vitoplex 100 serisi ürünlerde en üst noktadadır. Bu sayede sistem ayrıca uzun bir hizmet ömrüne sahip olur ve bu nedenden dolayı tasarruflu bir yatırım haline gelir.

Norm kullanma verimi % 92 olup paslanmaz çelik ekonomizör Vitotrans 300 ile yakıtın üst ısıl değerinden faydalanılarak norm kullanma verimi % 12 daha arttırılabilir.

Vitoplex 100 serisi çelik kazanlar kullanıcı bakımından dijital paneller ile kolay işletilebilme özelliğinin yanı sıra modern binalara uygun şık ve estetik bir dış görünüm ile tasarlanmıştır.

Sistem sahip olduğu büyük su hacmi sayesinde üstün bir iç sirkülasyon performansı göstermektedir ve uzun brülör çalışma sürelerine sahiptir, bu sayede daha az şalt sayısı ile çalışabilmekte ve daha az devreye giren kazan hem verimli çalışmakta hem de çevre korunmasına katkı sunabilmektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin


YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER

ARA